Border Collie Yavruları

Cavalier King Charles Yavruları
4 Ocak 2021
Samoyed Yavruları
4 Ocak 2021

Border Collie Yavruları

Yetenek sizsiniz Türkiye adlı programda 1. Olan Max isimli köpeğin ırkıdır. Dünyanın en zeki ırkları arasında baş sıralarda yer alan bu ırk, çocuklu aileler için idealdir.
Zeki oldukları kadar enerjisi de yüksek bir ırktır. Bu enerjisini düzenli olarak atmasını sağlarsanız ev içerisinde de rahatlıkla beslemeniz mümkündür.
Sahibine çok düşkün, uysal bir ırktır. Yavruluktan yetiştiğinde herşeyi öğrenebilirler.
Bir çok tüy renklerine sahiptirler. Metal tarakla günlük kısa tarama yeterli olacaktır. Makine traşı önerilmez.
Bursa Köpek Okulu olarak en sevdiğimiz ırklarda baş köşede yer almaktadırlar 🙂

border collie yavrularımız , border collie yavru fiyatları ,satılık border collie yavruları ,satılık border collie yavrusu ,border collie sahiplendirme , border collie yavru   ve border collie ırkına dair her bilgiyi alabilirsiniz bursa köpek eğitim okulu olarak kendi ürettiğimiz border collie yavrularını sahiplendirmekteyiz  merle border collie ,kızıl border collie ,siyah beyaz border collie ,blue border collie ,sarı beyaz border collie üretmekteyiz sizde kaliteli safkan bir border collie istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

border collie eğitim fiyatları ,köpek eğitim fiyatları , bursa köpek eğitim fiyatları ,bursada köpek eğitim fiyatları , yavru köpek fiyatları , border collie köpek eğitim fiyatları.